Kluczowe strony home 6Zasady SOLID to termin jakim zostało nazwane pięć podstawowych zasad, którymi należy się kierować programując obiektowo.

Organizuje też warsztaty z budowania klockami oraz prezentacje najciekawszych zabawek z obu marek. Galileo to sklep specjalizujący się w sprzedaży klocków Lego i zabawek marki Playmobil. Przyjmowane są w sklepie Galileo znajdującym się na poziomie -1 Sukcesji lub telefonicznie 666 396 005.

T.j. Dz.U.z 2012 r.)W związku z tym program każdej specjalności opracowany został na nowo w taki sposób, aby zapewnić absolwentom maksimum umiejętności praktycznych (zobacz opis kierunku link) Kształcenie studentów według nowych programów rusza w roku akademickim 2016/2017. Miło nam poinformować, że Informatyka i Ekonometria to kolejny kierunek na WSEI, który został przekształcony zgodnie z modelem praktycznym (zgodnie z Ustawą Szkolnictwie Wyższym z dn. 27 lipca 2005r. Większość z nich zapraszamy do współpracy przy naszych komercyjnych projektach.

Każdą wyróżniającą się osobę wspieramy w kreowaniu i rozwoju własnych aplikacji. Wynikiem jest przygotowanie zdolnych osób do pracy w przeciągu trzech pierwszych semestrów. Nacisk na kreatywność i dynamiczne uczestnictwo w zajęciach oraz formuła zadań nie pozwala na inny sposób uczestnictwa w laboratoriach.

Studenci na zajęciach praktycznych wkraczają w rolę nie tyle ucznia, co partnera w konstruowaniu zadań, projektów i rozwiązań problemów. Równolegle pracujemy z urządzeniami mobilnymi wykorzystując środowisko Xamarin oraz Java.

Top