Lewa ręka w dół prawa w górę po chwili lewa wędrujeLewa ręka w dół, prawa w górę, po chwili lewa wędruje w górę, a prawa w dół.

Ruchy są bardzo proste - lewa ręka w górę, następnie prawa, obrót ramion, jakby mogły kręcić się bezkarnie wokół łokcia. Polska jest już krajem wyjątkowym, który potrafi wykształcić odnoszących sukcesy specjalistów najwyższej klasy. Do akcji może dołączyć każdy, kto zgłosi swój udział organizatorom.

Partnerami działań są: Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych, Stowarzyszenie Talent, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacja Media 3.0 oraz Polski Związek Głuchych Oddział Oto link D grupa 3 anchor 3g Łódzki. Współpracę różnych typów organizacji i instytucji widać szczególnie w Polsce - projekt koordynuje Fundacja Nowoczesna Polska, wspiera program Mistrzowie Kodowania prowadzony przez Samsung Electronics Polska, a współfinansuje Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Swoje wystąpienie podsumował stwierdzeniem, że sam z dumą chciałby założyć koszulkę z oficjalnym logo imprezy podczas poniedziałkowego posiedzenia w Brukseli.

By pracować z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń, w tym Oto link C grupa 2 anchor 3b robotów - a według prognoz może to być wymagane w wypadku nawet połowy europejskich miejsc pracy - należy inwestować w naukę kodowania od jak najwcześniejszego wieku. Ponad 1000 z nich zostanie zorganizowanych w Polsce, która jest jednym z liderów w rankingu zgłoszonych inicjatyw. W sobotę w Narodowym Instytucie Audiowizualnym w Warszawie rozpoczął się oficjalnie Code Week PL , krajowa edycja organizowanego w całej Unii Europejskiej Tygodnia Kodowania.

Top